• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 20:09
  • Licznik odwiedzin: 249 / 378 dni
 
serwisonlineizyvdx
 
www.uniqueyou.pl/Marki-Plaszczy - Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na drugi plan za sprawą  zagranicznej mody. Często mówi się że  polska moda  w zestawieniu  do innych regionów  jest daleko za nimi,  aczkolwiek gdyby   przypatrzeć się  temu wszystkiemu  z bliska  polscy handlowcy są w stanie  pokazać  polskim klientom  naprawdę ciekawe pomysły!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po wysokich lotów tkaniny. Gdzie i dlaczego kryje się problem klientów? Brak dostatecznych  zdolności projektantów czy też klienci są zbytnio rygorystyczni w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wyspecjalizowanie. Konsumenci widząc że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są bardziej rozchwytywane zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi niewiarygodnie aczkolwiek niestety takie są realia.
Staje sie oczywistym fakt że  wymarzonej kurtki, czy też  innej odzieży nie trzeba  pozyskiwać u naszych sąsiadów  ale  wystarczy jedynie zagłębić się w  regionalny asortyment.

Kończąc spróbujmy pokochać to co  nasze!  Odsuńmy na bok  plotki i dajmy szansę tutejszym  projektantom ale również innym  wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Nie możesz dodać komentarza.